Safir - ceva bun pentru gratar

TABEL Județul Vaslui trece de pragul de 2,1 la mie, situația este alarmantă! Tot mai multe cazuri Covid, în județ!


Nr. crt.
JudețNumăr de cazuri confirmate(total)Număr de cazuri nou confirmateIncidența  înregistrată la 14 zile
1.Alba22528931,97
2.Arad257641992,51
3.Argeș28964551,39
4.Bacău287451771,81
5.Bihor310221411,61
6.Bistrița-Năsăud140381063,38
7.Botoșani159551232,41
8.Brașov459371391,87
9.Brăila14089771,29
10.Buzău13595861,24
11.Caraș-Severin12723892,09
12.Călărași11428852,25
13.Cluj626582833,45
14.Constanța468181732,65
15.Covasna8896220,94
16.Dâmbovița23835721,31
17.Dolj300592733,01
18.Galați296981091,77
19.Giurgiu12252972,39
20.Gorj10048491,41
21.Harghita8812460,92
22.Hunedoara244401691,72
23.Ialomița11732351,90
24.Iași464513952,16
25.Ilfov495543054,88
26.Maramureș232471313,26
27.Mehedinți9386972,23
28.Mureș252771231,22
29.Neamț20867971,68
30.Olt163811592,54
31.Prahova386673012,26
32.Satu Mare156311163,54
33.Sălaj11918852,31
34.Sibiu28193782,05
35.Suceava278372452,49
36.Teleorman155431122,82
37.Timiș606644874,43
38.Tulcea8953351,16
39.Vaslui179101392,11
40.Vâlcea17473731,59
41.Vrancea11733861,49
42.Mun. București1991448084,10
43.Din străinătate**146410 
44.Cazuri noi nealocate pe județe    7444*1096 
 TOTAL1.187.7737.676 

Părerea ta este importantă pentru noi. Comentează aici!

Facebook
%d blogeri au apreciat: