George Safir, Managerul General al Holdingului Familia SAFIR, a participat la Conferința ZF Top 1000 Cele Mai Mari Companii din România

0
313
Dl. George Safir, General Manager Holding Familia SAFIR, a urcat pe scena Conferinței ZF Top 1000 Cele Mai Mari Companii din România, eveniment care a reunit jurnaliști, lideri din business și reprezentanți ai instituțiilor statului. Alături de ceilalți speakeri din panel, dl. Safir a vorbit despre ce are nevoie mediul de afaceri pentru a performa și pentru a contribui la creșterea economică a României și la atragerea de investiții.
”Ne bucurăm că suntem, din nou, incluși în acest top realizat de Ziarul Financiar, în colaborare cu Deloitte România. Pentru noi, este o confirmare că eforturile de a face lucrurile corect, ca pentru copiii noștri, se văd nu doar în rezultatele de business, ci și în poziționarea noastră ca model de bune practici.
Astfel de recunoașteri ne responsabilizează să rămânem implicați, deschiși și orientați spre colaborare, atât cu ceilalți jucători din piață, cât și cu reprezentanții autorităților. Avem o viziune, avem o misiune pe care dorim să o îndeplinim”, anunță conducerea Holdingului Familia SAFIR.
Interviul complet și declarațiile dlui George Safir le puteți urmări aici