AcasăLocalO mașină a izbit un cap de pod pe DN 24, la... LocalStirea Zilei septembrie 7, 2025 Updated: septembrie 7, 2025 O mașină a izbit un cap de pod pe DN 24, la Solești, duminică dimineață By Adrian Preda Acțiune FacebookXPinterestWhatsApp Views: 0Accident rutier la Solești, duminică dimineață. Pe fondul vitezei și a lipsei de experiență la volan. o mașină a lovit un cap de pod. La primul apel, au fost două victime, ambele conștiente. Au fost trimise două ambulanțe ISU. Acțiune FacebookXPinterestWhatsApp Adrian Preda Trebuie citit Local Directorul DSVSA Vaslui, dr. Mihai Ponea, participă la misiunea ANSVSA din Republica Moldova Daniel Tănăsuc - iunie 4, 2026 Local Cum ajunge apa la robinet? Procesul prin care AQUAVAS asigură calitatea și siguranța apei potabile iunie 4, 2026 Local BREAKING NEWS | Eugen Tomac, desemnat premier de președintele Nicușor Dan. Va încerca formarea unui guvern tehnic iunie 4, 2026 Local APIA Vaslui: 5 iunie este ultima zi pentru depunerea cererilor de plată din Campania 2026 iunie 4, 2026 Related News Local Directorul DSVSA Vaslui, dr. Mihai Ponea, participă la misiunea ANSVSA din Republica Moldova iunie 4, 2026 Local Cum ajunge apa la robinet? Procesul prin care AQUAVAS asigură calitatea și siguranța apei potabile iunie 4, 2026 Local BREAKING NEWS | Eugen Tomac, desemnat premier de președintele Nicușor Dan. Va încerca formarea unui guvern tehnic iunie 4, 2026 Local APIA Vaslui: 5 iunie este ultima zi pentru depunerea cererilor de plată din Campania 2026 iunie 4, 2026 Local Vineri, ”Moldova prezintă”, în centrul Vasluiului. Retro Van Filli’s revine în centrul orașului iunie 4, 2026